Menu
Your Cart

Galvos apsauga

Model: eswab warrior spec
Apsauginiai akiniai "ESAB" Warrior clearESAB pristato aukščiausią apsaugos ir kokybė produkciją su puikiomis komforto savybėmis. Tai užtikrina visišką saugumą darbo metu. Akiniai pagamiinti su polikarbonatiniais stiklais, apsaugančiais nuo smūgių ir ultravioletinių spindulių...
5.49€ 8.10€
Be PVM:4.54€
Gamintojas: PORTWEST Model: portwest cv12
Apsauginis veido skydelis Portwest CV12Gamintojas: PortwestAprašymas:- Optiškai skaidri APET medžiaga su priešrūkine danga maksimaliam matomumui- Tvirtas ir praktiškas dizainas, rėmeliai laiko skydelį atitrauktą nuo veido- Skydelį lengva nuimti ir pakeisti- Tinka dėvėti su m..
0.91€ 2.89€
Be PVM:0.75€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Geriausi Galvos apsauga pasiūlymai

Visos reikalingiausios galvos apsaugos priemonės vienoje vietoje. Siūlome rinktis iš skirtingų rūšių galvos apsaugų priemonių, tarp kurių rasite apsauginių šalmų, kepurių, šalikų ir kitų saugos prekių. Rinkitės tinkamiausias, labiausias poreikius ir reikalavimus atitinkančias prekes. Mes prekiaujame šalmais, pošalmiais, klausos apsauga, apsauginėm ausinėm,kimštukais, ausų kamštukais, veido apsauga: apsauginiais akiniais, suvirintojų skydeliais, akių apsauga ir kitomis priemonėmis.

Galvos apsauga kategorijos D.U.K