Menu
Your Cart

Žieminiai rūbai

Gamintojas: PESSO Model: pesso vaterlo
Pašiltintas, tvirtas puskombinezonis "PESSO" VaterloAprašymas:- drėgmei ir vėjui atsparus kombinezonas- vandeniui nepralaidžios klijuotos siūlės - guminės reguliuojamos petnešos- dvipusio užsegimo užtrauktukas- puskombinezonio plotis iš nugaros susiaurintas plačiu gumos įsiuvu- papildomos kilpo..
23.99€ 40.00€
Be PVM:19.83€
Gamintojas: CERVA Model: cerva tugela
Žieminis darbinis suvirintojo puskombinezonis "CERVA" TugelaAprašymas:- atsparus karščiui- reguliuojamas ilgis- užtrauktuko užsegimas- dvi prisiūtos kišenės, padentos atvartais- dvi užpakalinės kišenės su atvartais uždengtomis kilmopis- matavimo kišenė- elastingas juosmuo- šviesą atspindintys elemen..
34.71€ 117.37€
Be PVM:28.69€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Geriausi Žieminiai rūbai pasiūlymai

Šilti rūbai - specialiai pasiūta apranga, kuri yra skirta apsaugoti nuo šalčio. Šie rūbai puikiai sudaro sąlygas tinkamai atlikti tam tikras darbo funkcijas šaltojo sezono metu. Šilti drabužiai dažną kartą ne tik apsaugo nuo šalčio, tačiau ir nuo vėjo, vandens, pasiūti taip, kad išlaikytų šilumą. Yra šiltų drabužių, kurie puikiai matomi tamsiuoju paros metu, ar drabužių atsparių liepsnai. Taip pat šilti drabužiai turi būti nesunkūs, patogūs, užtikrinantys kūno judesių laisvę. Mes itin kruopščiai rūpinamės tuo, kad būtent tokius reikalavimus atitinkantys drabužiai ir būtų mūsų prekyboje

Žieminiai rūbai kategorijos D.U.K